سینما و تئاتر

«کار کثیف» خسرو معصومی؛ داستان کار و مهاجرتجدیدترین اثر خسرو معصومی "کار کثیف" از چهارشنبه 12 تیرماه با محوریت کار و مهاجرت اکران خواهد شد.

بعد از گذشت چهار سال از آخرین کار خسرو معصومی به نام تابو، اینبار نیز بعنوان نویسنده و کارگردان، اثر دیگر به نام "کار کثیف" را خلق کرد.

در "کار کثیف" بازیگرانی نظیر پدرام شریفی، الهام نامی، شاهرخ فروتنیان، زنده یاد لوون هفتوان، خیام وقار، مهران نائل، رضا فیاضی، سام ولی‌پور، اکبر معززی، پیام احمدی، مسعود فروتن، علی بهمنش، مهرداد فلاحتگر، علی محمدی، رضا یوسفی، ابراهیم عمادی، هوشنگ رضایی، حماسه دولتشاهی، امیر پاسبان، سیمون باغداساریان، وحید حبیبیان، مهدی میراکبری، امیرحسین آصفی، مهدی جمشیدی، رضا احمدپور، احمد احمدپور، سیامک نیازی به ایفای نقش پرداخته‌اند.

 

این فیلم با محوریت کار و مهاجرت روایتگر داستان پسری با بازی پدرام شریفی است که پس از ناامیدی از پیدا کردن کار مناسب در داخل کشور تصمیم به مهاجرت می‌گیرد. بخشی از فیلم در ترکیه و نیم دیگر آن در تهران فیلمبرداری شده است. ضمن آنکه موسسه رسانه فیلمسازان پخش این فیلم را بر عهده دارد.

با قطعی شدن زمان پخش فیلم و قرار گرفتن در صف اکران، اولین تیزر آن که توسط بهزاد طهماسبی ساخته شده است، ظرف چند روز آینده منتشر خواهد شد.

گالری عکس